0533 456 75 94
info@lenuspsikoloji.com 0533 456 75 94

Hakkımızda

Lenus psikoloji ve danışmanlık merkezinde ekibimiz; tanınmış üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun ve klinik psikoloji alanında yüksek lisansını yapmış, alanda kendini geliştirmek adına psikoterapi eğitimleri almış, yaşama ve insana dair her detaya önem veren, alanında uzman klinik psikologlardan oluşmaktadır.

Lenus psikolojide danışanlarımızın gizliliği son derece önemli olup bu konuda hassas davranmaktayız. Bu yolculukta gizliliğinizi koruyarak güven, anlayış ve psikoloji biliminin temelini esas alarak danışanlarımıza destek sağlamaktayız.

Bizler, bireysel, aile-çift, ergen ve çocuk psikolojisi alanlarında  Psikoanalitik ve Psikodinamik yöntemler başta olmak üzere Bilişsel davranışçı, Şema, Varoluşçu terapiler gibi ekolleri de uygulamaktayız. Kurumumuzdaki Psikologlarımızın uzmanlık alanları farklı olup sizlere en uygun psikoloji hizmetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu konu hakkında telefonla bizlere ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi ekibimizden alabilirsiniz.

Her insanın en imkansız denilen zamanda bile kendini sıfırdan, yeniden yaratma potansiyeli içlerinde mevcuttur. Bizler de bu potansiyelin önündeki sizleri zorlayan dalları budayarak içinizden çıkmayı bekleyen gerçek kendiliğinizi bulmanıza katkı sağlıyoruz.

Uzm. Klinik Psikolog Mehmet Cankurtaran Kurucu

Uzm. Klinik Psikolog Sezil Tombul

Klinik Psikolog İrem Özkök

Psikolog İrem Özkök

Klinik Psikolog Sıla Kömürcü

Uzman Klinik Psikolog Maria Aslan

Elvin Bölükbaş

Uzm. Klinik Psikolog Elvin Bölükbaş

Sohbete Başla
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz ?